U gjet i mbytur në liqenin e Pogradecit, vi.ktima është vëllai i aktores së njohur shqiptare

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Sotiraq Ilo, 63-vjeçari që u gjet i mbytur pasditen e sotme në Liqenin e Pogradecit është vëllai i aktores së njohur Marjeta Ljarja. //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Nuk dihen ende shkaqet e vd ekjes së tij dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja. Trupi i 63-vjeçarit është dërguar në mo rgun e Spitalit nga ku do të pritet ekspertiza mjeko-ligjore që do të përcaktojë shkakun e vd ekjes.

Aktorja Marjeta Ljarja pak kohë më parë humbi të shoqin, artistin e mirënjohur Rikard Ljarja. Artisti i njohur i filmit u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare pasi prej kohësh vuante nga një sëmundje e rendë. /huazuar nga korrieri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *