E Fundit/ Zonat që duhet të bëjnë kujdes këto 12 orë ne kohe me shi

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Zonat qe duhet te bejne kujdes keto 12 ore, vendi eshte karakterizuar nga moti vranet dhe me shi-ra ..

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *