Zi E Madhe/ Aktorja E Njohur Humb Jetën Në Moshën 26-Vjecare

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Aktorja koreano-jugore Song Yoo-jung është ndarë nga jeta në moshën 26 vjeçare. Mediat e huaja shkruajnë se Song u nda nga jeta më 23 janar dhe ceremonia e va rri mit të saj ishte private.

Akoma nuk dihet se cili ka qenë shkaku i vd ekjes së aktores 26-vjeçare. Aktorja është bërë e njohur në vitin 2013, pasi debutoi si modele për kompaninë e kozmetikës Estée Lauder.

Në të njëjtin vit aktroi në dramën “Golden Rainbow” dhe kishte role dytësore në dy shfaqje të tjera në 2014 dhe 2017. Roli i saj i fundit ishte në vitin 2019, kur ajo luajti personazhin kryesor në dramën “Dear My Name”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *