Zbulohet Arsyeja Pse Nuk Del Flori Mumajesi Në Publik: Gazetarja E Njohur I Thotë Të Gjitha: Ja Sëmundja Që Ka

Uncategorized

Flori Mumajesi është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar. Po ashtu ai njihet edhe për punën e talentuar si kantautor, i cili ka sjellë shumë prej projekteve më të mira në tregun e muzikës shqiptare tashmë për më shumë se një dekade.Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Megjithatë së fundmi nuk kemi dëgjuar shumë nga Flori Mumajesi.

Këngëtari duket se është larguar disi si nga studioja dhe akoma dhe më shumë nga skena, pasi nuk e kemi parë më në koncerte.

Duket se pas gjithë mungesës së Florit në muzikë fshihet diçka. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani në IN TV u diskutua ngjarjet më të fundit të showbizz-it shqiptar dhe të huaj.

Gazetarja Megi Bilo zbuloi se Flori Mumajesi vuan nga një problem shëndetësor me mëlçinë dhe kjo ka qenë arsyeja përse kantautorin nuk e kemi parë në koncerte apo me ndonjë projekt të ri muzikor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *