Ulèrima Dhe Të Bèrtitüra Në Spital, Sapo Hümbi Jetèn Një Tjetèr Persòn. Oh Zot Sa E Rèndè!

Uncategorized

Mjeku Nijazi Ahmeti nga Prishtina ka vdekur pas infektimit me kronavirus, shkruan Gazeta Express.
Ahmeti ishte mjek i estetikës dhe për disa ditë ishte duke u trajtuar në Qendren Klinike Universitare te Kosoves pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore. Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur një familjar i tij përmes një postimi në Facebook.

“Sot morem lajmin e hidhur per ndarjen nga jeta te dajes tone Nijazi Ahmeti. Ngushllime familjareve, shokve dhe gjithe kolegeve, do te kujtojme gjithmone me krenari per veprat e tua Doktor”, ka shkruar Artan Maloku, nipi i tij. /Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *