U Tha Se Është Në Gjendje Të Rëndë Shëndetësore, Reagon Aktorja Turke Që Shqiptarët E Duan Shumë: Vuaj Nga Kjo Sëmundje

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Është shkruar gjatë në mediat turke por jo vetëm që aktorja e njohur dhe për publikun shqiptar Neslihan Atagul është shtruar me urgjencë në spital. Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Sipas mediave turke aktorja vuante me sindromën e zorrës së ìrrituar (koliti spastik) dhe gjendja e saj shëndetësire nuk lejonte që ajo të vazhdonte serialin ‘Vajza e Ambasadorit’.

Por ditën e djeshme aktorja ka t hyer heshtjen dhe me anë të një video të publikuar është shprehur se gjendja e saj nuk është ashtu siç është shrkuar në media.

‘Përshëndetje! Siç mund ta shihni unë jam mirë. Së pari ju falenderoj për mesazhet tuaja të mbështetjes , për dëshirat e tuaja ët mira dhe për qëllimet tuaja të mira për vizitat, dhurata dhe lutjete tuaja. Jeni shuëm të mirë, nuk më latë vetëm.Faleminderit shumë’ shprehet aktorja në videon e publikuar në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *