TRONDITEN Mërgimtarët në ITALI/ 23 vjeçari Shqiptar bie nga Lartësia 8 metra, Humb Jetën…

Uncategorized

Një i ri 23 vjeçar ka humbur jeten gjatë një aks, identi në punë në Itali. Ngjarja ka ndodhur në Veneto, ku viktimë ka mbetur i riu Sajmir Thartori, banues në zonën e Veronës.
Ai ra nga një lartësi rreth 8 metra, teksa instalonte një tharëse në një fermë në Sant’Apollinare, në provincën e Rovigos.

Nga konstatimet e para, nuk duket se kishte ndonjë parregullsi në kompani, por hetimet vazhdojnë…

Nëse ishte një ngjarje tra gjike në punë apo nëse humbja e jetes se punëtorit ka ndodhur për shkak të diçkaje tjetër ..Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do lexo Lajmin e Plot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *