Trag Jike/ Këta Janë 2 Të Rinjtë Nga Maqedonia Që Humbën Jetën Në Ndeshje Të Rëndë Në Çeki…

Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në autostradën Pragë- Ústí nad Labem të Çekisë, ku si pasojë e një ndeshjeje te rende kanë humbur jetën dy të rinj nga Shkupi.Bëhet fjalë për M.B (30 vjec) dhe D.B. (27 vjec), të cilët po ktheheshin nga vendlindja. Sipas mediave çeke makina është goditur në urë në drejtim të Ústí nad Labem.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do le.x.o..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *