Shkon të shërohet nga Covidi, por v*es dhe gra,bitet në spital:

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..
Shty.pe rek.lam.en per ta pare vid.eon me poshte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *