Ngjarje E Rëndë, Polici Vrēt Padashje Gruan Me Armën E Punës Në Sy Të Fëmijës

Uncategorized

Një tra.gjedi familjare ndodhi në orën 14:30 të së Shtunës pasdite në Renti, Greqi.

Një oficer policie qëlloi aksidentalisht gruan e tij, 41 vjeç, brenda shtëpisë së tyre në rrugën Mandilara, ndërsa fëmija i tyre, 12 vjeç, ishte pranë tyre, transmeton new 24.

Sipas informacioneve të mbledhura deri më tani, ngjarja cilësohet aksidentale, pasi oficeri i policisë, i cili shërben në Selinë e ELAS, dyshohet se u përpoq të siguronte pisto.letën e tij të shërbimit, por kishte një plumb në gojë dhe ndërsa po e pastronte, goditi gruan në shpatull, e cila disa minuta më vonë humbi jetën./new24.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *