Ndë,Rron Jetë Një 24 Vjeçar, Zbulohet Se Ishte Djali I…

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Mediat e huaja kane raportuart se ka nderruar jete djali i supermodeles amerikane, Stephanie Seymour dhe biznesmenit miliarder, Peter Brant.Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:

24 vjecari humbi jetën nga mbidoza, pas një be teje të gjatë me va rësinë nga dr oga. I riu v.diq vetëm disa ditë para se të rikthehej në qendrën e reh abilitimit.

“Ai jetoi 24 vite të jetës së tij, por ne kurrë nuk do të kemi mundësinë që të shohim se sa shumë Harry mund të kishte bërë,”- tha familja e tij në një deklaratë.

Harry ishte djali i supermodeles 52-vjeçare Seymour dhe miliarderit 73 vjeç. Çifti ka edhe dy fëmijë të tjerë, djalin Peter II, 27-vjeç, dhe vajzën Lilly Margaret, 16-vjeç.

Harry së bashku me vëllain e tij të madh, Peter II krijuan një linjë unis*x make-up për kompaninë kozmetikën MAC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *