Meleku E Vogël I Bëri Gjithë Shqiptarët Për Të Qarë/ Shihni Se Cka I Ka Ndodhur Asaj.

Uncategorized

Vogëlushja Beren Gokyildiz eshte aktorja qe fitoi zemrat e gjithe publikut shqiptar me rolin e saj ne serialin Nënë.Beren edhe pse e vogel eshte vlerësuar jashtëzakonisht për talentin e saj dhe pse ajo ishte vetem 7 vjece kur luajti rolin e Melekut apo Turnës në vitin 2016.Shty,pe rek.lam.en dhe shi.ko vid.eon e plote me osh.te…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *