LAJMI I FUNDIT/ Pritet të merret Vendimi i ri në AUSTRI, Ja detajet për Mërgimtarët…

Lajme

Austria u ka bërë thirrje qytetarëve që një bllokim mund të ndodhë, nëse numri i rasteve vazhdon të rritet.Media austriake i ka etiketuar shtatë ditët e ardhshme si ‘javë vendimtare’, përcjell albinfo.ch. Pak më pak se një javë nga implementimi i një mbylljeje në gjithë vendin, koronavirusi vazhdon të përhapet në gjithë Austrinë. .Shtype reklamen dhe vazh.do lexo lajmin e plo.te me poshte ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *