LAJMI I FUNDIT/ Bagazhin Plot Me “Mall”, Arrestohet Shqiptari Që Po E Transportonte Për Në…

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Po licia ka vënë në pranga një shqiptar të cilit i janë kapur 82 kg “bar” në kufirin greko-shqiptar.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Operacioni i autoriteteve greke në bashkëpunim me atë të Filatit është realizuar në aksin Igumenicë-Janinë.Një sasi kishte kaluar kufirin e gjelbër në Janinë dhe po transportohej për në brendësi të tokës greke.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Mësohet se brenda mjetit që drejtohej nga një shtetas shqiptar, i cili u arrestua, u gjetën dhe u sekuestruan 23 pako me 82 kg 650 gram m a r i j u a n ë .//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Po licia greke nuk ka dhënë më shumë detaje në lidhje me identitetin e shqiptarit, apo se nga cilin vend synonte të mbërrinte malli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *