Lajm Tejet I Hidhur/ Ndërron Jetë Sot Papritur Aktorja E Dashur, I Njihnim Të Gjithë Rolet E Saj

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Një lajmi i hidhur është mësuar sot nga menaxheri Larry Thompson, i cili bëri me dije se ka ndërruar jetë në moshën 96-vjeçare aktorja dhe modelja e njohur Cicely Tyson.

“Në këtë kohë, ju lutemi lejoni familjes privatësinë e tyre”, lexohet në një deklaratë të lëshuar përmes Thompson, sipas Associted Press.

Këtë javë u botua libri i saj i fundit, “Just As i Am. A Memoir”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *