Lajm i mirë nga kancelarja MERKEL për vendet e Ballkanit… !

Lajme

Kancelarja gjermane Angela Merkel do të marrë pjesë të martën, më 10.11. 2020, në konferencën virtuale të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit. Këtë e bëri të ditur të premten, më 6.11.2020, në Berlin, zëdhënësi i qeverisë gjermane, Steffen Seibert, shkruan deutsche . welle. në gjuhën shqipe. .Shtype reklamen dhe vazh.do lexo lajmin e plo.te me poshte ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *