LAJM I FUNDIT/ Tra.Gjedi Në Mes Të Kryeqytetit, Babë E Bir Vr.Iten Me Ar.Më. I Që Lluan Brenda Një Lokali

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Dy të vd.ekur dhe dy të pla.gosur është bilanci nga një shkëmbim me ar.më z.jarri në Athinë mbrëmjen e djeshme. Mediat greke shkruajnë se dy vik.timat dy.shohet se janë babë e bir nga Shqipëria por ende nuk kanë dalë emrat e tyre.Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Ngjarja është regjistruar në sheshin Agios Sostis. Raportohet se autorët kanë që lluar nga brenda një makinë dhe më pas kanë ikur. Po ashtu raportohet se i pla.gosur lehtë ka mbetur punonjësi i kafenesë në të cilën ishin futur vik.timat. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:

Informacioni i parë thotë se përpl.asja që përfundoi në një ma.sakër u zhvillua për mosmarrëveshje financiare. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa vijojnë kërkimet për kapjen e autorëve të kr.imit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *