LAJM I FUNDIT/ Gjendet pa shenja jete një grua, e shtrirë në mes të rrugës (EMRI)

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Një grua rreth 64-vjeçare është gjetur pa shenja jeta në mes të rrugës në Korçë, ndërsa sipas policisë vi ktima është identifikuar si Petrika Kovaçi, ndërkohë që nuk dihen ende arsyet e vd ekjes.

Sipas konstatimeve paraprake dy shohet se kemi të bëjmë me një v.dekje natyrale pasi në trupin e vi ktimës nuk gjenden shenja dh.une. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:

Grupi he timor po punon për të përcaktuar shkaqet e vd ekjes si dhe për të z bardhur rrethanat e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *