Ky Është 19 Vjeçari Që Humbi Jetën Në Aksident Në Podujevë (FOTO)

Uncategorized

A.Bekolli, 19 vjeçar sonte ka humbur jetën në një aksident trafiku në komunën e Podujevës, saktësisht në fshatin Shajkovc.IndeksOnline ka siguruar fotografinë e të ndjerit.Rastin e ka konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në një përgjigje për IndeksOnline, të cilët pohuan se i njëjti nuk arriti t’i përballoj plagët e marra. SHT.YPENI REKL.AMEN POSHT

Në aksi;dent kanë qenë të përfshirë 3 vetura dhe një traktor ku mbetën të l ënduar 7 persona e një i vdekur./IndeksOnline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *