Këta Janë Dy Kosovarët E Arrestuar Dje Në Serbi

Uncategorized

Policia serbe ka arrestuar dy qytetarë të Podujevës të cilët për shkak të mjegullës dyshohet se mund të kenë dalur në territorin e Serbisë.Arrestimin e tyre e ka konfirmuar për Express, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Ai ka thënë se arrestimi i tyre është bërë gjatë ditës së djeshme dhe se Policia e Kosovës ka ndërmarrë veprime të menjëhershme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *