“Jam I Tronditur”, Gazetari Jep Lajmin E Ndarjes Nga Jeta Të Profesorit Të Njohur Shqiptar

Uncategorized

Një lajm i hidhur ka ardhur për sportin shqiptar. Gazetari sportiv Ervin baku përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin se është ndarë nga jeta profesori dhe takticieni i boksit Ramiz Reka.

“Lajm shumë i rëndë për mua…Shumë Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Fiona, më trondite-RAMIZ REKA, Profesori dhe takticieni i boksit shqiptar ndërroi jetë. U PREHSH NË PAQE GJIGANT! Do më mungosh çmendurisht shumë! Por TI JE I PAVDEKSHËM! KAMPIONËT E VËRTETË NUK VDESIN!”, shkruan gazetari Ervin Baku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *