Ishte “Live” Në Instagram, Humb Jetën Këngëtari Njohur

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Një këngëtar në Rumani ka pësuar vd.ekje tr agjike, teksa bënte video live duke i dhënë makinës.Shty,pe rek.lam.en dhe shi.ko pam.jet..

Tavy Pustiu, 29 vjeç, ka h umbur jetën pasi është përpla.sur nga një tren.I riu ishte live në rrjete sociale teksa po argëtohej duke dëgjuar muzikë me zë të lartë.

Në makinë me të, ishte edhe bashkëshortja 24 vjeçare e këngëtarit, ku kjo e fundit mbeti e pl agosur dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.Pustiu lëshon një ulërimë ndërsa sheh trenin që po afrohej.

https://youtube.com/watch?v=nJ5NqocB7K4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *