I Doli Para, Gruaja Degjeneron Ramën: Ik Se Na I…

Kuriozitet

Kur Edi Rama po fliste për gazetarët pasi doli nga Kuvendi dhe nisën disa të bërt itura nga jashtë. Ishte një grua që shprehte mospël qimin e saj për kryeministrin duke thënë:

‘Rama ik, o h ajdut, o kri minel, o dr ogaxhi’.

Por Rama nuk e ndërpreu në asnjë moment fjalën e tij para gazetarëve ndërsa ndërhyri menjëherë garda për ta larguar nga ambientet jashtë Kuvendit.

Ndërsa ai vijoi duke thënë se i ka mbetur pa përgjigje pyetja se çfarë bor xhi i kanë më shqiptarët Ilir Metës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *