E RËNDË/ Një 6 Vjeçare Në Tetovë Humb Jetën Pasi U Përplas Nga Një Makinë.

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Mbrëmë rreth orës 18.00 në rrugën ,,Vidoje Smilevski Bato” në Tetovë, ka ndodhur aksident trafiku, ku vetura ,,Folkcvagen Golf” me targa të Tetovës e drejtuar nga një 30 vjeçar nga Falishti i Tetovës, ka aksidentuar një vajzë 6 vjeçare. Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

E cila pas aksidentmit është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, ku edhe i’u është nënshtruar plagëve të rënda që kishte pësuar dhe ka ndëruar jetë. Inspektim në vendin e ngjarjes është duke kryer Prokurori publik dhe ekipi nga SPB Tetovë.

E RËNDË/ Një 6 Vjeçare në Tetovë Humb Jetën pasi u përplas nga një Makinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *