E rëndë/ Dhëndri dhe vëllai i tij q.ëllohen për vd.ekje në mes të dasmës, e veja: Si do jetoj tani pa ty, të premtoj se…

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

“Si do të jetoj pa ty?’… kjo eshte pyetja e nuses qe diten e dasmes mbeti e ve, pyetje qe nuk do te marre asnjehere pergjigje… Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Pamjet tregojnë çiftin e sapo martuar duke festuar ditën e tyre të madhe vetëm disa orë para se dhëndri dhe vëllai i tij të vr.iteshin nga të ftuarit, të cilët ishin në anën e nuses.

In cidenti ndodhi në fshatin Vlasovo në rajonin rus të Moskës, Oblast, më 22 janar.

Dhëndri, Radu Cordinianu, 34 vjeç dhe vëllai i tij Philip Cordinianu, 36 vjeç, u që.lluan për vd.ekje në ditën e dytë të festave të dasmës kur shpë rtheu një gri.ndje midis Radu dhe dy vr.asësve të dy shuar, Alexey D dhe Vladimir D.

Situata u përshkallëzua shpejt dhe të dy shuarit që.lluan gjashtë ose shtatë të sh.tëna me ar më, duke lënë vëllezërit Cordinianu të vd.ekur në vendin e ngjarjes.

Sipas faqes së lajmeve Life, dy të dy shuarit u arr estuan në Moskë të nesërmen. Nusja, e identifikuar vetëm me emrin e saj të parë Christina, iu drejtua të fejuarës së saj të ndjerë me fjalë p.ikëlluese, citon Mirror.

Nusja zemërthy er shkruante një ditë më vonë në Instagram: “Si do të jetoj pa ty burri im i dashur. Do të jem gjithmonë gruaja jote. Të premtoj, do të jemi bashkë përgjithmonë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *