E PAPRITUR/ Ja çfarë ka ndodhur në muajin Tetor me këta Mërgimtar Shqiptar…

Lajme

Është bërë e ditur se vetëm gjatë muajit tetor 2020 në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”Kanë ardhur 77,772 udhëtarë nga
e mbarë Diaspora shqiptare, shkruan albinfo.ch transmeton Realiteti.Zëdhënësja e aeroportit, Valentina Gara, ka thënë në një prononcim për albinfo.ch se në muajin tetor 2020 kanë hyrë 77.772 udhëtarë nga vendet e ndryshme të botës dhe kanë shkuar
Shtype reklamen dhe vazh.do lexo lajmin e plo.te me poshte ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *