E FUNDIT/ Ministri I Qeverisë Rama Infektohet Nga Covid 19, Ja Gjendja E Tij

Lajme

Deputeti socialist, Damian Gjiknuri ka rezultuar pozitiv me COVID. Lajmin e ka dhënë ai vetë, ku njofton se ka simptoma të lehta.” Të nderuar miq! Pas testimit për COVID 19, rezultova pozitiv, me simptoma të lehta. Në përputhje me protokollin shëndetësor kam filluar trajtimin mjekësor në kushtet e karantinimit. Gjej rastin të ju bëj thirrje të respektoni maksimalisht këshillat e autoriteteve shëndetësore, si mbajtja e maskës, distanca sociale dhe larja e duarve. Ju uroj të gjithëve shëndet”, njofton Gjiknuri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *