Ditë Zie/ Këngëtarja E Njohur Mbyll Sytë Në Lule Të Rinisë

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Në një deklaratë nga ekipi i yllit transgjinor thuhet: “Me trishtim të thellë, duhet t’ju informoj se muzikantja dhe producentja Sophie ndërroi jetë mëngjesin e sotëm rreth orës 4 të mëngjesit në Athinë, ku artistja pësoi një aksident të papritur.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do le.xo laj.min ..

Në këtë kohë, respekti dhe privatësia për familjen janë përparësia jonë. Ne gjithashtu do të kërkojmë respekt për fansat e saj dhe për të trajtuar natyrën private të këtij lajmi me ndjeshmëri.”Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do le.xo laj.min ..

Artistja skoceze, e njohur ndryshe si Sophie, ka punuar me yje si Madonna dhe Charlie XCX.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *