Covid Go Det Rëndë Shqipërinë, Shuhet Mjeki I Njohur, Nuk E Fiton Dot Be Tejën Me Virusin

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Një lajm i tr ishtë për banorët e Beratit është bërë i ditur këtë të shtunë. Mjeku endokrinolog, Josif Dena ka humbur jetën si pasojë e Covid-19.

Lajmi u njoftua në Facebook nga një faqe e këtij qyteti, e cila shton se Dena ishte një nga mjekët më të njohur të qytetit të Beratit.

Postimi i plotë:

Per fat te keq sot qenka dita e kronikave te zeza Nje lajm tjeter i tr ishte, ndahet nga jeta per shkak te Covid 19 nje nga mjeket me te njohur te qytetit Dr Josif Dena Ngushellime bashkoshortes se tij Llambrini dhe femijeve U prehte ne paqe dr Sifi,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *