Aksident tragjik përplaset për vdekje 33 vjeçarja

Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Roskovec, ku si pasojë ka humbur jetën një 33-vjeçare.

E reja që ka humbur jetën ka qenë duke lëvizur në këmbë në momentin kur është përplasur nga mjeti tip “Fiat”. Policia vijon hetimet lidhur me shkaqet e këtij aksidenti me pásoja të rënda.

“Sot rreth orës 12:10, në Roskovecë, shtetasi Sh. A., 43 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar automjetin tip “Fiat” ka aksídentuar me pasojë vdêkjen shtetasen B. L., 33 vjeçe, banuese në Roskovec, e cila ishte duke lëvizur në këmbë.

Grupi hetímor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes”, njofton Policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *