Adelina Nuk Përmbahet Dhe Shpërthen Në Lot Teksa Tregon Se Çfarë I Ka Ndodhur…

Për tu informuar i pari kliko lartë Follow ↗️↗️⤴️

Adelina Tahiri ka rrëfyer shumëçka rreth jetës së saj privatë në një intervistë ekskluzive për Prive.Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Përveç kësaj, këngëtarja foli edhe për muzikën dhe tregoi se nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga ajo. Por pse Adelina u përlot gjatë intervistës?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera rreth saj i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *